Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Cand expira starea de urgenta?
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Cand expira starea de urgenta?

Bună ziua.
Care este, exact, ultima zi de stare de urgență?
14 sau 15 mai 2020?
La acest moment, ultima zi este 14 mai 2020.
Nimeni nu va poate preciza cu certitudine daca din 14 mai se ridica starea de urgenta sau ,daca se dispune prelungirea acesteia