Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general predarea echipamentului de protectie.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

predarea echipamentului de protectie.

Buna ziua, intrebarea mea este: un lucrator odata iesit la pensie este obligat sa predea echipamentul de protectie de care a beneficiat cat timp a fost angajat ?
Buna ziua !
Avand in vedere ca bunurile apartin firmei si sunt inregistrate in contabilitatea si gestiunea acesteia, da .
Marius Zaharia, Avocat