Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cumul concediu medical pensie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cumul concediu medical pensie

Buna ziua ! As vrea sa stiu daca se poate cumula pensia cu salariu (CM),respectiv cerere depusă pentru pensionare 16 martie,cm pana pe 15 iunie,se pot cumula? Sau va beneficia doar de salariu(cm) pana pe 15 iunie si pensia se va calcula dupa aceasta data?multumesc !mentionez ca este pensionare anticipată fara penalizare
Lala2018, utilizator
Pensia anticipata nu se poate cumula cu salariul .