Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere

Bună ziua ! Nora mea esre în concediu de maternitate de 1 An și 9 luni . Acuma a aflat de la Firma unde a lucrat că contractul ei de muncă a fost desfăcut imediat după ce a rămas în maternitate . Nu a fost anununțată de nimeni . Ce se poate face în acest caz ? Vă mulțumesc !
Cristea Angela Maria, utilizator
Vă mulțumesc frumos pentru răspunsuri !