Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Montare antena GSM
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Montare antena GSM

Buna ziua, De curand, in proximitatea casei noastre, aprox 15 - 20 m distanta de gardul nostru, s-a montat o antena GSM. Stici cumva daca nu ar fi trebui sa fim si noi intrebati sau daca exista o distanta minima ce ar trebui respectata?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]