Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotărâre divorț
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotărâre divorț

De unde pot lua o hotărâre de divorț dacă pe cealaltă am pierdut o?Mulțumesc
O xeroxați la de dosarul cauzei, mergeți la arhivă!
De la fosta soție
De la fosta soție se poate lua o copie?

Avocat Tabrea Alexandru a scris:

O xeroxați la de dosarul cauzei, mergeți la arhivă!

Se poate lua copie xerox de la.sotie.
Dacă vrea să vă dea, sigur...
Fără acea hotărâre voi putea sa imi schimb buletinul si adresa?imi va trebui si originalul sau se poate si fara?

Avocat Tabrea Alexandru a scris:

Dacă vrea să vă dea, sigur...