Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Cu ce pensie va iesi o persoana liber profesionist care a platit contributiile timp de 30 de ani la salariul minim ( anul viitor implineste varsta de pensionare ) ?
Cu indemnizatia minima pentru pensionari in suma(actualmente) de 704 lei.