Forum AvocatNet Italia Carti de identitate, acte de stare ... Divort de un musulman
Discuție deschisă în Carti de identitate, acte de stare civila, pasapoarte, vize

Divort de un musulman

Bună ziua am o cunoștință care a cunoscut un pakistanez.. El este căsătorit cu acte cu altcineva.. Prietena mea a făcut un copil. Cu acest băiat.. Ști cumva el poate divorța de cea cu care este cununat și ce probleme va avea dacă au trecut doar 3 ani de la cununie.. Cu prietena mea are un băiețel de 4 luni..
Daca s-a casatorit in Romania sa mearga la avocat si se rezolva cumva.