Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Deducere personala- indemnizatie somaj tehnic
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Deducere personala- indemnizatie somaj tehnic

Buna ziua!Va rog o lamurire.La calculul impozitului din indemnizatia de somaj tehnic subventionat de stat (ca urmare a suspendarii activit.covid), se tine cont de deducerea personala? Va multumesc si astept un raspuns!
Nu se tine cont de deducerea personala.
Va multumesc tare mult pentru lamuriri!