Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Factura DIGI
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Factura DIGI

Bună dimineața! După schimbarea furnizorului de energie, DIGI ENERGY, în 15 ianuarie 2020,dupa achitarea ultimei facturi emise care includea și regularizarea, am primit o nouă factură pt perioada 11.10.2018-09.04.2019.E normal ce face compania? Trebuie să o plătesc? Vă mulțumesc!
Ar trebui să vedem ce scrie pe factura de regularizare și pe cea care a venit acum. Poate se referă la lucruri diferite.