Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Examinare permis auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Examinare permis auto

Bună ziua, astăzi pe data de 03.06.2020 soția mea a fost declarată admis la proba practică a examenului auto, i s-a comunicat că o să-i ajungă permisul prin poșta. Întrebarea mea este, în cât timp va ajunge și dacă din data de mâine va putea conduce chiar dacă nu i-a ajuns? Vă mulțumesc frumos.
In jur de o saptamana ar trebui.
Nu, nu poate conduce pana nu vine .