Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... an detentie
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

an detentie

Cat este anul de detentie?
Nu se intelege intrebarea. Trebuie mai multe amanunte.
Trebuie sa precizati la ce se refera intrebarea,la numarul de zile de munca prestate,la perioada executata, necesara pentru a se propune liberarea conditionata.
Pentru a obtine raspunsuri lamuritoare,trebuie sa completati intrebarea in sensul lamuririlor,care doriti sa va fie acordate.