Forum Discuţii juridice Executare silită sechestru auto
Discuție deschisă în Executare silită

sechestru auto

Am achizitionat un autoturism la o licitatie ANAF, dar nu o pot inmatricula intrucat aceasta figureaza cu sechestru la serviciul rutier atat de la ANAF cat si de la alti executori. Cum pot rezolva aceasta problema? Mentionez ca am de la Anaf factura fiscala de executare si proces verbal de adjudecare, dar se pare ca nu sunt suficiente pentru serviciul rutier pentru eliberarea masinii de sarcini.
figureaza cu sechestru la serviciul rutier atat de la ANAF cat si de la alti executori.

Cotactati toti executorii care au dosare avand drept obiect executare silita bun mobil adjudecat de dv si clarificati situatia