Forum Discuţii juridice Executare silită Executare
Discuție deschisă în Executare silită

Executare

Pentru recuperarea comisionului de administrare decisa de instanta impotriva Bancii Transilvania unde se poate initia procedura de executare la sediul banci din Cluj sau se poate initia si in Bucuresti
Mergeti cu actele la executor deoarece trebuie facute verificari concrete.
In mod normal trebuie sa apelati la un executor din circumscriptia Curtii de Apel in care debitorul isi are sediul.
Este corect ca executarea se face in circumscriptia Curtii de Apel unde isi are sediul, dar fiind vorba de banca aceasta are sediul secundar in Bucuresti si toate actele de procedura sunt trimise la sediul din Bucuresti, unde de altfel isi desfasoara activitatea juridica, fiind si continuatoarea actelor juridice ale Bancpost