Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... E țeapă sau nu?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

E țeapă sau nu?

Am găsit sa fac un împrumut la o banca online mia făcut gen un cont mi a băgat în contul ala suma ceruta ca împrumut și când dau sa fac transfer pe cardul meu îmi cere un cod de transfer și ca să primesc acel cont și sa am acces la acea suma îmi cere sa plătesc o taxa de 200 de lire? Deci ce credeți este țeapă? Banca se numește finance clean bank
Bineînțeles că e țeapă. Nicio bancă nu dă împrumuturi online așa ușor și nicio bancă nu cere bani ca să dea acces clientului la cont.

Norocul dvs. că ați întrebat.
Este țeapă 100% ,cine credeti ca ofera astfel de împrumuturi,probabil nu îndepliniți nici condițiile din punctul de vedere al veniturilor.Cautati pe google si o sa va lămuriți cu acest mod de operare ...
Finance Clean Bank = va curata de tot

E teapa, evident.
Hehehe, pana si numele pus de tepari este pus la misto....ca sa fie distractia mai mare atunci cand au musterii care cad in plasa....Finance Clean Bank = Banca curata financiar (intr-o traducere grosiera...desi as zice ca este de curatenie financiara), asta in conditiile in care nu prea gasesti in Franta nume inspirate din englezisme, fie ele de banci...
mrays99, utilizator