avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... E țeapă sau nu?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

E țeapă sau nu?

Am găsit sa fac un împrumut la o banca online mia făcut gen un cont mi a băgat în contul ala suma ceruta ca împrumut și când dau sa fac transfer pe cardul meu îmi cere un cod de transfer și ca să primesc acel cont și sa am acces la acea suma îmi cere sa plătesc o taxa de 200 de lire? Deci ce credeți este țeapă? Banca se numește finance clean bank
Cel mai recent răspuns: mrays99 , utilizator 10:32, 24 Iunie 2020
4 din 4 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bineînțeles că e țeapă. Nicio bancă nu dă împrumuturi online așa ușor și nicio bancă nu cere bani ca să dea acces clientului la cont.

Norocul dvs. că ați întrebat.
3 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Este țeapă 100% ,cine credeti ca ofera astfel de împrumuturi,probabil nu îndepliniți nici condițiile din punctul de vedere al veniturilor.Cautati pe google si o sa va lămuriți cu acest mod de operare ...
5 din 5 utilizatori consideră
acest răspuns util
Finance Clean Bank = va curata de tot

E teapa, evident.
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Hehehe, pana si numele pus de tepari este pus la misto....ca sa fie distractia mai mare atunci cand au musterii care cad in plasa....Finance Clean Bank = Banca curata financiar (intr-o traducere grosiera...desi as zice ca este de curatenie financiara), asta in conditiile in care nu prea gasesti in Franta nume inspirate din englezisme, fie ele de banci...
Ultima modificare: Miercuri, 24 Iunie 2020
mrays99, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua poate cineva sa ma ajute - mi s-a promis un împrumut de la o bancă din franța dar mi se cer 200 de euro taxă de transfer împrumut Grigore ionut Grigore ionut Bună ziua poate cineva sa ma ajute a contractat un credit pe internet de la o doamna care colaborează cu o banca din Franța finance clean Bank mia trimes un ... (vezi toată discuția)
Help Annaaaa Annaaaa Buna ziua . Am făcut prostia sa semnez un cntr cu finance clen bank si nu am citit cu atentie la garantie ca imi cere o sumă. Cert e că as vrea sa ... (vezi toată discuția)
Broker de credite Luci005 Luci005 Bună ziua tuturor !Doresc să accesez un credit și fără să vreau am dat de un așa zis broker de credite din Belgia ,Mavso Bank se numește aparent de ... (vezi toată discuția)