Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vecin curios
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vecin curios

Buna ziua, un vecin se urca pe gardul meu si face fotografii in curte. Cum il pot opri?
Exista variante ortodoxe si mai putin ortodoxe
Comunicati decent vecinului ca isi asuma riscuri daca continua materializarea interesului sau
Pentru a stopa practica vecinului puteti realiza suprainaltarea gardului cu sarma ghimpata sau alte sisteme de protectie