Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... popririle din Romania sunt urmaribile si in Italia?
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

popririle din Romania sunt urmaribile si in Italia?

Buna ziua! Pe contul bancar deschis in Romania am poprire. Deocamdata sunt in Italia (nu lucrez) si, conform legislatiei de aici, trebuie sa-mi inmatriculez masina aici. E o masina veche, din 2006. Imi poate ajunge poprire pe masina aici in Italia? Multumesc!
RalucaP., utilizator