avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Cum inchid un birou de mediere
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Cum inchid un birou de mediere

Ce acte imi trebuie pentru a inchide definitiv un birou de mediere si care sunt pasii de urmat.
Vă rog să contactați secretariatul tehnic al Consiliului de mediere. Dacă sunteți mediator, ar trebui să știți acest lucru. Sau accesați www.cmediere.ro și veți găsi informațiile care vă interesează.
Dojeniti mediatorii care vor informatii? Site-ul nu functioneaza, la mail si la telefon nu se raspunde.
Mai insistați. De regulă eu comunic prin intermediului emailului cu Consiliul de mediere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor - acte necesare profesare mediere mireloi mireloi As dori sa stiu acre sunt pasii si procedurile ce trebuiesc urmate pentru a putea deschide un cabinet de mediator?? Va multumesc!! (vezi toată discuția)
Infiintare birou mediator marinela condulet marinela condulet buna ziua. vreau sa deschid un birou de mediator. am urmat cursurile dar ma intereseaza ce trebuie sa fac acum cu atestatul. care e ordinea: autorizare la ... (vezi toată discuția)
Partaj prin mediator radorim radorim cind partile se inteleg, cum se desfasoara(procedeaza) partajul prin mediator?! (acte, costuri, etc.) multumesc (vezi toată discuția)