Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Calcul concediu prenatal și postnatal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Calcul concediu prenatal și postnatal

As dori sa știu cu câți bani voi fi plătită pentru concediu prenatal si postnatal,dacă am salariu minim pe economie..Voi beneficia de 63 de zile de concediu prenatal și 63 de zile de postnatal....Doresc sa stiu suma exacta, nu formula de calcul cu 85 %.M-Am pierdut în atâtea calcule și as dori sa mă ajute cineva.
george-neagu, moderator