Forum Discuţii juridice Executare silită Cine ma poate ajuta
Discuție deschisă în Executare silită

Cine ma poate ajuta

Am nevoie de cineva sa formulez doua scrisori/notificari catre un executor judecatoresc si un avocat. Nu ma pricep sa scriu in termeni juridic si vreau sa fie ok. Multumesc
Mergeți la cabinetul unui avocat și plătiți-l să vă redacteze actele care le doriți.
Exact, trebuie sa contractati servicii avocatiale, doar un avocat va poate ajuta in demersul solicitat!
Ma gandeam ca este cineva pe site in masura sa ma ajute bineanteles contracost. Imi este mai usor sa scriu sa explic decat sa vorbesc datorita problemelor mele.. Multumesc oricum.
Atunci puteti lua legatura ( butonul Contacteaza din dreptul profilului acestora) cu un avocat prin accesarea sectiunii de Consultati de pe acest site ( gasiti acest buton in partea de sus a ecranului), si stabili detaliile.