Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Cabinet individual de psihologie
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Cabinet individual de psihologie

Buna ziua.
Este necesar Aviz de la primarie pentru Cabinet individual de psihologie?
Va multumesc!
La obtinerea autorizatiei de functionare de la primarie aveti nevoie si de avizul asociatiei de proprietari.
Doar dacă nu funcționați într-o clădire de birouri. Acolo nu ar fi necesar, decât să fiți înregistrat fiscal și, desigur, să aveți autorizație de funcționare de la forul de conducere, probabil Colegiul Psihologilor.
Multumesc!
Da. Eu nu am cabinetul in cadrul ,,Asociatiei de proprieteri"! ?????
neculai29, utilizator