Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara,as dori sa stiu in cazul in care sunt in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara,as dori sa stiu in cazul in care sunt in proces de ...

Buna seara,as dori sa stiu in cazul in care sunt in proces de divort sotia poate sa ia copilul din locuinta fără acordul verbal/scris. al meu.multumesc frumos..
da