Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Eveniment familial in somaj tehnic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Eveniment familial in somaj tehnic

Buna ziua!
Un coleg a fost in somaj tehnic in perioada 20-26 iulie si pe data de 25 iulie i-a murit soacra.Mai beneficiaza de zile pentru eveniment familial in momentul in care revine la munca?
Depinde de intelegerea angajatorului ...