Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua. Am facut o cerere catre primaria de sector ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua. Am facut o cerere catre primaria de sector in care ...

Buna ziua.
Am facut o cerere catre primaria de sector in care locuiesc. Am primit zilele trecute o adresa de la acestia(primaria de sector) catre primaria capitalei, in care apare numele meu si datele adresei unde locuiesc si datele altei persoane, respectiv numele si adresa de domiciliu ale acestei persoane, cu care nu am nici o legatura, decat ca amandoi am facut o cerere cu acelasi subiect dar pentru locatii diferite. Este legal ce au facut cei de la primaria de sector? Va multumesc
Si ce ati vrea sa va raspundem noi ?
Haideti sa fim seriosi. Mergeti la functionarul care v-a raspuns si discutati...