Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Depunere adeverință recalcularea pensiei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Depunere adeverință recalcularea pensiei

Depunere adeverință recalcularea pensiei.. Dacă ai lucrat după decizia de pensie. Ce trebuie făcut pentru acest lucru
undita, utilizator
Puteti depune la CJP o adresa prin care solicitati recalcularea pensiei, prin posta cu confirmare de primire. La adresa anexati adeverinta (intocmita conform anexei 14 la HG nr. 257/ 2010 cu modificarile si completarile ulterioare) in care se mentioneaza castigurile ulterioare.