Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua sunt insarcinata si ar trebui sa nasc in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua sunt insarcinata si ar trebui sa nasc in noiembrie.am ...

Buna ziua sunt insarcinata si ar trebui sa nasc in noiembrie.am o frizerie (un Ii) de cativa ani si ca sa intru in ccc ar trebui sa suspend activitatea sau pot intra in ccc dar pot angaja pe cineva pt a tine activitatea deschisa? Am intrebat contabila si a zis ca nu pot angaja si trebuie suspendata activitatea neaparat.multumesc.astept cu nerabdare un raspuns
Intr-adevar, trebuie sa va suspendati activitatea pe durata CCC.
Multumesc mult.