Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buna, Daca am renuntat la notar la dreptul de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buna, Daca am renuntat la notar la dreptul de mostenire dupa ...

buna,
Daca am renuntat la notar la dreptul de mostenire dupa decesul mamei atat eu cat si sora in favoarea tatalui, acum mai putem anula si solicita mostenirea noastra ? intreb pentru ca noi am convenit ca tatal sa mosteneasca si noi vom ramane abia dupa decesul lui mostenitoare , insa de cand am semnat ne spune ca sa nu mai venim acasa ca el este propietarul si ca va vinde si va da cui vrea.
Nu, nu mai puteți.
mama dvs mai avea frati ?