Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua!!In anul 2000 tatal meu a facut cerere de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua!!In anul 2000 tatal meu a facut cerere de retrocedare ...

Buna ziua!!In anul 2000 tatal meu a facut cerere de retrocedare a padurilor...pana in prezent nu a primit decat o suprafata de 6 hectare de gol alpin care si acelea i se cuveneau,dar padurea nu a fost inapoiata.Mentionez ca s-au facut nenumarate cereri la primarie si acest lucru nu s-a indeplinit.
Care ar fii demersurile pentru a reusi pana la urma sa ia padurea?
Iosam, utilizator