Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Model proces verbal de ridicare bani
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Model proces verbal de ridicare bani

Ma puteti ajuta cu un model de proces verbal de ridicare a banilor de la o spalatorie auto cu jetoane. Va multumesc frumos!
george-neagu, moderator
nu există un model.
scrieți datele persoanei care predă, a celei care primește, data și suma și asta e documentul de care aveți nevoie.