avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1293 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt ...

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt mostenitor si am fost de acord cu falimentul dar acum firma este pe plus
Cel mai recent răspuns: *petre* , utilizator 13:03, 25 August 2020
Cand s-a publicat hotararea de intrare in faliment?

*petre* a scris:

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt mostenitor si am fost de acord cu falimentul dar acum firma este pe plus

Am raspuns la celalalt post al dumneavoastra.
Buna ziua .Hotărârea s-a publicat de 2 ani

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua am moștenit, eu și fratele, o firma aflata în faliment ... Nora_ella Nora_ella Bună ziua Am moștenit ,eu și fratele,o firma aflata în faliment în momentul decesului tatălui meu M-am lăsat influențată de frate și nu am pus ... (vezi toată discuția)
Recuperare sume constituite ca gbe de firma in faliment liviapop.insolv@gmail.com liviapop.insolv@gmail.com Firma mea se afla in procedura falimentului si are printre bunuri o garantie de buna executie constituita in favoarea unei primarii. Contul este la Trezoreria ... (vezi toată discuția)