Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt ...

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt mostenitor si am fost de acord cu falimentul dar acum firma este pe plus
Cand s-a publicat hotararea de intrare in faliment?

*petre* a scris:

Buna ziua .Mai pot recupera o firma aflată în faliment? Sunt mostenitor si am fost de acord cu falimentul dar acum firma este pe plus

Am raspuns la celalalt post al dumneavoastra.
Buna ziua .Hotărârea s-a publicat de 2 ani