Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua. Am un apartament dat in chirie iar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua. Am un apartament dat in chirie iar contractul de inchiriere ...

Buna ziua. Am un apartament dat in chirie iar contractul de inchiriere a expirat va rog sami spuneti cum pot evacua chiriasi? Mentionez ca, contractul de inchiriere a fost inregistrat la finante
Dacă nu vor să plece de bunăvoie, mergeți la un executor judec[toresc pentru evacuare.