Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Datori restante la bugetul de stat inca din ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Datori restante la bugetul de stat inca din 31.dec.2018

Ce pot intreprinde ,deoarece am datori restante la bugetul de stat inca din 31.dec.2018, am depus o notificare in iunie 2020 ,ANAF din Busteni , i-mi raspunde ca nu ma incdrez deoarece aceasta notificare sa facut tarziu.
Care ar fi procedura de urmat si mecanismul de anulare a obligatiilor restante la 31 dec 2018in suma de 1600 lei din 2007 ce pot sa fac , iar firma este in insolventa din 2017 ,
george-neagu, moderator
In situatia in care societatea este in insolventa ar trebui sa discutati cu administratorul/lichidatorul judiciar.

Aceasta este persoana care sa rezolve toate problemele societatii.