Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Tranformare SRL-D in SRL
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Tranformare SRL-D in SRL

Dețin o firma SRL-D din 2017 cu activitate cod Caen 4939 transport alternativ am obținut licență ARR copii conforme și ecusoane pe mașini iar acum conform legii am fost nevoiți să modificăm din SRL-D in SRL nimic mai mult decât că a dispărut D. Am vrut să obținem copii conforme pe alte mașini și am fost refuzați . Ne.au zis că trebuie să obținem din nou licență ARR și să anulam tot ce am făcut până acum adică licență copii conforme și ecusoane și nu șanț puține. Ce putem face?
george-neagu, moderator
Din pacate da, trebuie s-o luati de la capat.