avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1065 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Sunt contabil si am mai multe firme
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Sunt contabil si am mai multe firme

Sunt contabil si am mai multe evidente contabile cu diferite activitati ,ptr fiecare firma ,care este procedura ptr legea spalarii banilor si declaratii trebuie sa depun si alte proceduri ?

Va multumesc!
Ultima modificare: Luni, 31 August 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Primii pasi dupa infiintarea unei firme distribution distribution Buna seara si la multi ani! As dori sa aflu..dupa inmatricularea unei SC care sunt urmatorii pasi care trebuie facuti? Deschiderea contului ... (vezi toată discuția)
Care este procedura legala de creditare a unei societati de catre administratorul societatii? dan.andrei81 dan.andrei81 Buna ziua, Vreau sa incep activitatea cu firma mea si pentru acest lucru trebuie sa creditez firma cu o anumita suma de bani pentru a putea sustine cateva ... (vezi toată discuția)
Contabilitate gresita in ultimii ani-se poate reface? marin_rox marin_rox Buna seara,am o firma de productie care are mari probleme financiare.Din pacate am aflat de acest lucru de curand.Contabilitatea noastra nu arata ... (vezi toată discuția)