avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1080 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua,...în anul 2015 am fost executat silit ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua,...în anul 2015 am fost executat silit pt.un credit ...

Bună ziua,...în anul 2015 am fost executat silit pt.un credit pe care nu l-am mai putut plăti..rămânând dosarul la executor...nu mi sa facut poprire pe cont..si nu am mai primit nimic de atunci..
Intrebarea mea este ce se mai poate întâmpla?...se mai poate prescrie acest credit? Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Incetare executare silita CristiBH CristiBH 2 situatii 1. In anul 2015, in octombrie au fost instituite - poprire salariu la locul de munca si poprire cont bancar pentru un credit ramas in aer din ... (vezi toată discuția)
Executare silită de 2 ori pt acelasi dosar Mia4 Mia4 Buna ziua. Am avut un dosar din 2007 la banca transilvania,în 2014 am fost executată silit pt acest dosar (mi a rămas mie in urma divortului)...l am achitat ... (vezi toată discuția)
Proprire salariu bruneta89 bruneta89 Buna ziua!sotul meu a avut un card de credit la ing situatie se prezinta in felul urmator : Data ultimei actualizări: 30-01-2012 Tipul contului: Credit pe ... (vezi toată discuția)