Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie pentru dezmembrari masini
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie pentru dezmembrari masini

Buna ziua.Am deschis un I.I cu activitatea principala "Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule" si as dori sa stiu daca pot sa aduc masini din Germania sa le bag la dezmembrat, adica sa vand piese sh.Daca da ce aprobari mi-ar mai trebui?Am deja deschis un magazin de piese auto.
Buna ziua, in cazul dvs cel mai bine e sa intrebati un service auto autorizat ce si cum. In mod sigur va spun ca autorizatia va este necesara pt desfasurarea activitatii, Daca doriti pot sa va dau numarul de telefon al directorului tehnic de la un ITP. Bafta.