Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Informatii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Informatii

Buna seara!
In septembrie 2018 ar fi trebuit sa ma pensionez la limita de varsta. Am beneficiat de decizia nr. 387/2018 si am continuitate in munca si la ora actuala. Intentionez sa imi depun dosarul de pensie in aceasta toamna. Mai pot sa imi cer dreptul la concediul de odihna dupa ce am depus dosarul de pensionare? Trebuie sa imi fac nota de lichidare?
Multumesc!c
Puteti solicita CO , chiar daca va depuneti dosarul de pensionare.