Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Este vreun recuperator de datorii care ma poate ajuta?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Este vreun recuperator de datorii care ma poate ajuta?

Bună ziua. Vă sfătuiesc să vă consultați, mai degrabă, cu un avocat. Veți fi reprezentat mai bine și veți avea mai multe șanse de câștig.
Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius

„Hulea Ionuț-Marius” - Cabinet de Avocat a scris:

Bună ziua. Vă sfătuiesc să vă consultați, mai degrabă, cu un avocat. Veți fi reprezentat mai bine și veți avea mai multe șanse de câștig.
Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius

Vreau sa trimit citatie acasa pentru inceput ,sa mi pot recupera banii pe cale amiabila