avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1082 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Este vreun recuperator de datorii care ma poate ajuta?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Este vreun recuperator de datorii care ma poate ajuta?

Este vreun recuperator de datorii care ma poate ajuta?
Cel mai recent răspuns: DanMaria51 , utilizator 20:32, 7 Septembrie 2020
Bună ziua. Vă sfătuiesc să vă consultați, mai degrabă, cu un avocat. Veți fi reprezentat mai bine și veți avea mai multe șanse de câștig.
Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius


„Hulea Ionuț-Marius” - Cabinet de Avocat a scris:

Bună ziua. Vă sfătuiesc să vă consultați, mai degrabă, cu un avocat. Veți fi reprezentat mai bine și veți avea mai multe șanse de câștig.
Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius

Vreau sa trimit citatie acasa pentru inceput ,sa mi pot recupera banii pe cale amiabila

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Partaj intre soti si socrii NICOL COSTACHE NICOL COSTACHE Buna ziua, Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns in cazul meu. Am fost casatorita 25 de ani. Am divortat la sf snului 2020. In timpul casatoriei eu ... (vezi toată discuția)
Ce pot face dacă soția a plecat iar noaptea a venit cu mai ... Gina Ioniță Gina Ioniță Ce pot face dacă soția a plecat iar noaptea a venit cu mai mulți apoi ma ținut și mia loT tot din casa? (vezi toată discuția)
Buna ziua, am primit de la angajator notificarea de executare ... kkk31071980 kkk31071980 Buna ziua, am primit de la angajator astazi 10.02.2022 notificarea de executare silita, pentru un dosar din 2014, lipsa rovinieta CNADR. Dosarul este din ... (vezi toată discuția)