Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am si eu o intrebare. Luna septembrie intrăm în 75%, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am si eu o intrebare. Luna septembrie intrăm în 75%, cu toate ...

Am si eu o intrebare. Luna septembrie intrăm în 75%, cu toate că avem de lucru. Adică lucram de luni până joi. Se dăduse o lege precum ca statul da diferenta sau cam asa ceva. Si nu mai găsesc acea lege pe internet. Dacă se poate ma lamureasca si pe mine cineva? Va multumesc
Andrei19899, utilizator
Vedeti OUG nr. 132 din 7 august 2020 privind măsuri de sprijin destinate salariaților și angajatorilor în contextul situației epidemiologice determinate de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2, precum și pentru stimularea creșterii ocupării forței de muncă
[ link extern ]