avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 712 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce s-a incheiat ...

Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce s-a incheiat cazul (ucidere din culpa; culpa comuna) ca sunt chemat din nou la tribunal la o noua infatisare, din ce am inteles de la avocata mea s-ar fii cerut anularea sentintei, imi puteti explica va rog frumos in ce consta acest termen de anulare? Se refera la partea civila? Astept raspunsul dumneavoastra cu deosebit interes. Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: liviutudor2345 , utilizator 11:36, 10 Septembrie 2020
Trebuie sa va lămurească avocata deoarece ca sa va lămurească alt avocat ar insemna sa mearga sa studieze dosarul si costa bani asa ceva.
In esenta, pe scurt, va fi un proces.
Detaliile trebuie analizate la dosar.
Multumesc pentru raspuns!

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Trebuie sa va lămurească avocata deoarece ca sa va lămurească alt avocat ar insemna sa mearga sa studieze dosarul si costa bani asa ceva.
In esenta, pe scurt, va fi un proces.
Detaliile trebuie analizate la dosar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce inseamna “document: Încheiere finală (dezinvestire)”? ... AlexBu AlexBu Tip solutie: Admite cererea (Ce inseamna exact)? “Document: Încheiere finală (dezinvestire)” (Ce inseamna exact)? Stadiu procesual: Fond (Ce ... (vezi toată discuția)
Accident de circulatie soldat cu decesul a doua persoane nelu1976 nelu1976 Buna seara!un prieten a facut un accident auto pe data de 27.03.2011 in urma caruia au decedat 2 persoana iar a treia a avut nevoie de spitalizare.rudele unui ... (vezi toată discuția)
Inscrierea in fals a unui act ContSters101001 ContSters101001 Buna Ziua, Cine ar putea sa ma lamureasca la cateva intrebari! Problema este urmatoarea: tatal meu a cumparat un apart 2 cam. de la concubina unui prieten ... (vezi toată discuția)