Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce s-a incheiat ...

Buna seara, am primit o citatie la tribunal dupa ce s-a incheiat cazul (ucidere din culpa; culpa comuna) ca sunt chemat din nou la tribunal la o noua infatisare, din ce am inteles de la avocata mea s-ar fii cerut anularea sentintei, imi puteti explica va rog frumos in ce consta acest termen de anulare? Se refera la partea civila? Astept raspunsul dumneavoastra cu deosebit interes. Va multumesc frumos!
Trebuie sa va lămurească avocata deoarece ca sa va lămurească alt avocat ar insemna sa mearga sa studieze dosarul si costa bani asa ceva.
In esenta, pe scurt, va fi un proces.
Detaliile trebuie analizate la dosar.
Multumesc pentru raspuns!

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Trebuie sa va lămurească avocata deoarece ca sa va lămurească alt avocat ar insemna sa mearga sa studieze dosarul si costa bani asa ceva.
In esenta, pe scurt, va fi un proces.
Detaliile trebuie analizate la dosar.