Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... DSP-ul ar este obligat sa imi deconteze c/v testului ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

DSP-ul ar este obligat sa imi deconteze c/v testului SarsCov2 ...

DSP-ul ar este obligat sa imi deconteze c/v testului SarsCov2 pe care l-am facut la o clinica particulara, care a iesit pozitiv, avand o forma medie fiind internata 8 zile si avand nevoie de recuperare prelungita? Multumesc!
Intrebarea ar fi, de ce nu v-a testat DSP?
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu, v-ati testat la cerere.