Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa infiintez o scoala de muzica
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa infiintez o scoala de muzica

Buna! Vreau sa infiintez o scoala de muzica si din cate am vazut ar trebui codul CAEN 8552 . Voiam sa stiu daca este nevoie de vreun act care sa dovedeasca studiile in domeniu. Eu studiez muzica de mica, insa am terminat Limbi Straine. Cum pot rezolva in acest caz?
george-neagu, moderator
Infiintati un SRL in acest caz.