Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am un credit Provident cesionat la un recuperator.Am ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am un credit Provident cesionat la un recuperator.Am fost înștiințat ...

Am un credit Provident cesionat la un recuperator.Am fost înștiințat de cesiune in 2016 dar de atunci nici o încercare de a recupera creanță.Intrebarea mea este daca după atâta timp mă pot executa silit și ce pot face?.Va mulțumesc.
Nu va mai pot executa silit, depuneti contestatie la executare in termen de 15 zile, daca va treziti in executare silită.
Pana atunci, nu ii luati in seama ,daca va deranjeaza.