Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. M-ar interesa dacă a intrat în vigoare ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. M-ar interesa dacă a intrat în vigoare sau a rămas ...

Bună ziua.
M-ar interesa dacă a intrat în vigoare sau a rămas în faza de proiect de lege inițiativa prin care se dorea eliminarea împăcării în cazul furtului calificat?
~ Conținut șters la cerere ~
Mulţumesc pentru răspuns