Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Succesiunea trebuie facuta in localitatea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Succesiunea trebuie facuta in localitatea in care ...

Buna ziua,

Succesiunea trebuie facuta in localitatea in care sunt bunurile mostenite, sau poate fi facuta oriunde?

Multumesc
pe raza ultimului domiciliu al defunctului.