Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... indemnizatie PFA conf oug 132
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

indemnizatie PFA conf oug 132

Profesionistii care nu au beneficiat de indemnizatia de ajutor din starea de urgenta conf art XV din OUG 30/2020 , au dreptul sa solicite indemnizatie conf OUG 132/2020 in caz ca le au scazut incasarile?
Aveti calitatea de angajator ?
sun titularul unui PFA , nu am nici un angajat pe pfa si nici nu sunt angajat cu contract de munca in alta parte