Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... cumparare apartament cu camara eliminata
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

cumparare apartament cu camara eliminata

Buna ziua,

Sunt in situatia de a cumpara un apartament. In bucataria acestuia s-a daramat camara. Exista posibilitatea sa nu imi acorde banca creditul pentru aceasta interventie?

Multumesc anticipat!
Daca proiectul nu corespunde cu situatia din teren este posibil sa nu primiti creditul in urma evaluarii facute de banca.