avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2220 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in valoare ...

Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in valoare de 20.000 de lei, fostul șef zice ca am fost surprins pe camerele de supraveghere cum am luat coletele și le-am băgat in microbuz, pe filmări nu se vede clar dacă sunt exact coletele respective, se văd doar niște colete, el zice ca sunt urmărite in depozit și ca se vede cum le-am luat și le-am dus in mașina.. A spus ca merge fu filmările la poliție și îmi face plângere.. Întrebarea e, care ar putea fi consecințele?
Cel mai recent răspuns: Roberto762 , utilizator 10:10, 26 Septembrie 2020
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Colet pierdut de firma curierat rapid brucknerleonard brucknerleonard Buna ziua! Pe data de 13 decembrie am trimis retur un colet cu un laptop firmei de unde il cumparasem deoarece nu era ceea ce cerusem. Mentionez ca firma unde ... (vezi toată discuția)
Buna seara. eu cu o colega de munca am furat un cărucior de la ... alexxx1996 alexxx1996 Buna seara. Eu cu o colega de munca am furat un cărucior de la un supermarket pentru că aveam nevoie in depozitul in care lucram. In urmă unor ... (vezi toată discuția)
Furt din depozit CsatariRobert CsatariRobert Buna ziua , Astazi am am facut prostia de a sustrage un produs de la depozitul unde lucrez...sau lucram....prin urmare a fost sesizata politia care mi.a ... (vezi toată discuția)