Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in valoare ...

Buna? Fost curier sunt acuzat de furtul unor colete in valoare de 20.000 de lei, fostul șef zice ca am fost surprins pe camerele de supraveghere cum am luat coletele și le-am băgat in microbuz, pe filmări nu se vede clar dacă sunt exact coletele respective, se văd doar niște colete, el zice ca sunt urmărite in depozit și ca se vede cum le-am luat și le-am dus in mașina.. A spus ca merge fu filmările la poliție și îmi face plângere.. Întrebarea e, care ar putea fi consecințele?
~ Conținut șters la cerere ~