Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am comandat un trening de pe internet,dar am primit cu ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am comandat un trening de pe internet,dar am primit cu totul ...

Am comandat un trening de pe internet,dar am primit cu totul alt model.Vanzatorul nu mai raspunde acum.
Unde ma pot adresa pentru inselaciune si cum gasesc vanzatorul?Pe coeltul primit de la curier nu apare numele vanzatorului ci doar al meu.
via Olx sau alt site?

gi-jane2, moderator
olx
Din păcate, sunt tot mai frecvent întâlnite asemenea situații.

Aveți toate informațiile necesare pe OLX:
Pe viitor, achiziții în siguranță: [ link extern ] -

Cum puteți remedia acum, explicat pas cu pas: [ link extern ]

Mult succes!