Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, Un teren pe care se plătește chirie la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, Un teren pe care se plătește chirie la Romvial, ...

Bună ziua,
Un teren pe care se plătește chirie la Romvial, aferent unei case cumpărate cu legea 112.
Terenul este fără moștenitori, trece acum cu titlu de proprietate( legea 87/2020) la cel care a plătit chirie pe el?
Finica 1, utilizator
Automat , nu.